خدمات پیشرفته
ما با دقت بالا به سلامتی شما اهمیت می دهیم

آزمایشگاه مدیکال با هدف خدمت رسانی به مردم در سال ۱۳۴۶ در حوالی میدان امام حسین افتتاح گردید. با توجه به توسعه روز افزون علم پزشکی و کشف روشهای نوین تشخیص بیماریها، این آزمایشگاه سعی کرده است همواره با به کارگیری تکنیک های روز، همگام با تغییرات سریع روشهای تشخیص بیماریها، به ارتقاء سطح سلامت جامعه کمک نماید.
هم اکنون آزمایشگاه مدیکال پس از تغییرات اساسی از لحاظ ساختمانی، فنی و مجهز شدن به تجهیزات نوین تشخیص طبی، در راستای ارتقای کیفیت و بهبود خدمات رسانی موفق به دریافت ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ از شرکت TUVNORD شده است و با ایجاد سه شعبه دیگر در شرق(آزمایشگاه فرهنگیان در سبلان جنوبی) و شمال(آزمایشگاه تجریش {شفا سابق} و کوروش-شریعتی شمالی) و تشکیل Medical Group آماده خدمت رسانی به کلیه بیماران به منظور تشخیص سریع، دقیق و مطمئن با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده می باشد. کلیه آزمایش های روتین و تخصصی و تحقیقاتی در این مراکز قابل انجام بوده و پرسنل با تجربه و متخصص به یاری آخرین تجهیزات و تکنولوژی روز جهان نتایج بدست آمده را تضمین می نماید.از آنجایی که این آزمایشگاه از نظر جغرافیایی در منطقه نسبتاً محروم شهر تهران تاسیس گشته بود همواره سعی بر رعایت تعرفه‌های مصوب دولتی نموده تا از این طریق از هزینه تشخیص بیماران محروم نیز کاسته شود.

هم اکنون این آزمایشگاه پس از تغییرات اساسی از لحاظ ساختمانی، فنی و مجهز شدن به تجهیزات نوین تشخیص طبی، آماده خدمت رسانی به کلیه بیماران به منظور تشخیص سریع، دقیق و مطمئن با بهرگیری از پرسنل مجرب و کار آزموده می باشد.

کلیه آزمایشهای روتین و تخصصی و تحقیقاتی در این مرکز قابل انجام بوده و پرسنل با تجربه و متخصص به یاری آخرین تجهیزات و تکنولوژی روز جهان نتایج به دست آمده را تضمین می نمایند.

مدیریت آزمایشگاه خود را مکلف به توجه موسس مرحوم آزمایشگاه آقای دکتر حسین اسماعیلی جهت خدمت رسانی به مردم محروم و رعایت کلیه استانداردهای تشخیصی به منظور ارائه نتایج دقیق، صحیح، قابل اعتماد و سریع به پزشکان محترم می داند.

نیز بنا به وصیت و سفارش مرحوم دکتر اسماعیلی همواره به کیفیت و خدمت رسانی بهتر به مردم منطقه ساعی بوده و در این راستا بعد از فوت مرحوم، و با همکاری خانواده محترم دکتر اسماعیلی سعی در ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به مردم است.

 

تهسیلات آزمایشگاه

جهت تسهیل در رفت و آمد مراجعین، در خیابان مازندران، توقفگاه دولابی پارکینگ رایگان در خدمت مردم می باشد. همچنین جهت رفاه حال بیماران ناتوان تا شعاع دو کیلومتری از آزمایشگاه، نمونه گیری رایگان از منزل یا محل کار در نظر گرفته شده است. آزمایشگاه مدیکال جهت تسریع فرایند پذیرش بیماران سابقه دار با هدف حمایت هرچه بیشتر مراجعین، اقدام به تهیه کارت اشتراک نموده است که علاوه بر دسترسی سریع به سوابق بیماران و تخفیفات ویژه ای که شامل ایشان می گردد، دستیابی این بیماران به نتایج و سوابق خود را در سایت آزمایشگاه امکان پذیر می سازد.

مراقبت از خانواده

خانواده یکی از زمینه های بسیار مورد نیاز در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی در کشور است.

مراقبت از کودکان

کودکان یکی از زمینه های بسیار مورد نیاز در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی در کشور است.

آزمایشگاه

ویژگی های ما

تعالی تخصص ماست

تجهیزات مدرن

ما به منظور به دست آوردن بهترین نتایج با بروزترین شرکت های بین المللی تشخیص طبی به مانند Roche , Premier , Alegria , Cobas  همکاری می کنیم

 

 

 

 

قیمت مطلوب

قرارداد با اکثر بیمه‌ها

پزشکان حرفه ای

به منظور به دست آوردن نتایج عملیاتی و دقیق ، آزمایشگاه ما با پزشکان حرفه ای و متخصص همکاری می کند.

موارد واجد شرایط

ما فقط یک آزمایشگاه معمولی نیستیم بلکه یک ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی هستیم